Kočky a psi – omalovánky


Atila Vörös

Elegantní, hravá, vznešená i roztomilá zvířata

Elegantní, hrdé, hbité kočky a veselí, silní, nebojácní psi společně dovádějí a baví se. Chvilku nezůstanou v klidu. Netrpělivě čekají, až je barevně proměníte přesně podle svých představ.

Připravte si různobarevné pastelky či fixy, dejte průchod fantazii a vdechněte obrázkům nový život. Psi a kočky se promění a barevně rozzáří. Díky perforovaným listům si nejhezčí obrázky snadno vytrhnete, můžete si je vystavit nebo někomu darovat.

Číst více
249 Kč doporučená cena
V prodeji
Podobné

detailní informace

Počet stran 96
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 06.04.2023
Formát 240x214 mm
Hmotnost 0,378 kg
Jazyk čeština
EAN 8594050435698
Věk od 7
Edice Omalovánky
Typ Kniha - omalovánky
Vazba brožovaná lepená

autor knihy

Atila Vörös Atila Vörös

Atila Vörös


Výtvarník ve filmových ateliérech Koliba (Perinbaba Juraje Jakubiska), po sametové revoluci absolvent Akademie výtvarných umění v Praze, obor klasická malba. Do roku 2002 vedl Galerii Jídelna, kterou založil v českolipském muzeu, pak se rozhodl pro práci ve vlastním ateliéru. Samostatná malířská a sochařská tvorba, restaurování, grafické projekty a návrhy interiérů doplnila v posledních letech práce na knižních ilustracích, a to nejrůznějších stylů a žánrů pro děti i dospělé. Jeho fantazie a cit pro dějový obsah tak dává knihám nejméně o jeden zajímavý život navíc. Autor je původem z Maďarska, nyní žije v české Lípě.

zobrazit profil autora