Fyzika na dvoře

100 zábavných pokusů pro každého

Radek Chajda

Škola bez nudy!

Publikace přináší 100 návodů k jednoduchým, ale zábavným fyzikálním pokusům, které si na dvorku či zahradě může vyzkoušet opravdu každý. Experimentovat budeme nejen s obyčejnou vodou, ale i se světlem, teplem, vzduchem, rostlinami, drobnými živočichy apod. Navíc všechny uvedené pokusy je možné provádět s použitím běžně dostupných pomůcek, jako jsou PET láhve, špejle, korkové zátky, sklenice, svíčky, olej, inkoust aj.

S naší knihou zjistíte, že všechno, co se ve škole učíte v hodinách fyziky, může být nejen užitečné, ale mnohdy také velice zábavné!

Kniha je určena:

- pro žáky základních škol, kteří si chtějí ověřit učivo z hodin fyziky v praxi

- pro učitele fyziky, kterým záleží na tom, aby jejich hodiny byly pestré a zajímavé

Kniha obsahuje:

- 100 jednoduchých a zábavných pokusů s podrobnými návody, názornými obrázky a srozumitelným vysvětlením

Číst více
199 Kč doporučená cena
nedostupné
Podobné

detailní informace

Počet stran 112
Datum vydání 02.07.2008
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,192 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025120217
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

autor knihy

Radek Chajda Radek Chajda

Radek Chajda


Studoval odbornou fyziku se zaměřením na optiku a také učitelství matematiky a fyziky, obojí na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pracoval jako odborný technik, což mu umožnilo získat široký přehled v technických aplikacích. Zároveň má i osmiletou praxi jakou učitel matematiky a fyziky. Nyní navštěvuje školy se svým programem „Hravá věda“ a věnuje se popularizaci vědy a techniky. Své bohaté zkušenosti z pedagogické praxe i technických oborů uplatňuje nejen ve svých publikacích, ale také ve spolupráci s Českou televizí při tvorbě naučných pořadů pro děti.

zobrazit profil autora