Fyzika na dvoře

100 zábavných pokusů pro každého

Radek Chajda

Škola bez nudy

FYZIKA na dvoře

Radek Chajda

Publikace přináší 100 návodů k jednoduchým, ale zábavným fyzikálním pokusům, které si na dvorku či zahradě může vyzkoušet opravdu každý. Experimentovat budeme nejen s obyčejnou vodou, ale i se světlem, teplem, vzduchem, rostlinami, drobnými živočichy apod. Navíc všechny uvedené pokusy je možné provádět s použitím běžně dostupných pomůcek, jako jsou PET láhve, špejle, korkové zátky, sklenice, svíčky, olej, inkoust aj.

S naší knihou zjistíte, že všechno, co se ve škole učíte v hodinách fyziky, může být nejen užitečné, ale mnohdy také velice zábavné!

Kniha je určena:

• pro žáky základních škol, kteří si chtějí ověřit učivo z hodin fyziky v praxi

• pro učitele fyziky, kterým záleží na tom, aby jejich hodiny byly pestré a zajímavé

Kniha obsahuje:

• 100 jednoduchých a zábavných pokusů s podrobnými návody, názornými obrázky a srozumitelným vysvětlením

Číst více
199 Kč doporučená cena
nedostupné
Podobné

detailní informace

Počet stran 96
Datum vydání 18.11.2013
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,202 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026603962
Věk od 11
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

autor knihy

Radek Chajda Radek Chajda

Radek Chajda


Studoval odbornou fyziku se zaměřením na optiku a také učitelství matematiky a fyziky, obojí na Univerzitě Palackého v Olomouci. Pracoval jako odborný technik, což mu umožnilo získat široký přehled v technických aplikacích. Zároveň má i osmiletou praxi jakou učitel matematiky a fyziky. Nyní navštěvuje školy se svým programem „Hravá věda“ a věnuje se popularizaci vědy a techniky. Své bohaté zkušenosti z pedagogické praxe i technických oborů uplatňuje nejen ve svých publikacích, ale také ve spolupráci s Českou televizí při tvorbě naučných pořadů pro děti.

zobrazit profil autora