Květiny – omalovánky


Atila Vörös

Květinová fantazie s tužkou v ruce

Květiny – svět velké elegance, krásy a vůně.

Obrázky inspirované přírodou i fantazií. Do květinového hávu se zde zapletou i zvířata nebo třeba víly. Je to svět, kde neplatí žádná pravidla.

Připravte si různobarevné pastelky či fixy, dejte průchod fantazii a vdechněte obrázkům život. Květiny naší přírody, ale i ty ze světa fantazie čekají, aby s vaší pomocí zazářily! Více než 90 ilustrací, z nichž si vyberete podle vlastní nálady. Díky perforovaným stránkám si nejhezčí obrázky snadno vytrhnete, můžete si je vystavit nebo někomu darovat.

Číst více
249 Kč doporučená cena
V prodeji
Podobné

detailní informace

Počet stran 96
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 07.09.2023
Formát 240x214 mm
Hmotnost 0,383 kg
Jazyk čeština
EAN 8594050436404
Věk od 7
Edice Omalovánky
Typ Kniha - omalovánky
Vazba brožovaná lepená

autor knihy

Atila Vörös Atila Vörös

Atila Vörös


Výtvarník ve filmových ateliérech Koliba (Perinbaba Juraje Jakubiska), po sametové revoluci absolvent Akademie výtvarných umění v Praze, obor klasická malba. Do roku 2002 vedl Galerii Jídelna, kterou založil v českolipském muzeu, pak se rozhodl pro práci ve vlastním ateliéru. Samostatná malířská a sochařská tvorba, restaurování, grafické projekty a návrhy interiérů doplnila v posledních letech práce na knižních ilustracích, a to nejrůznějších stylů a žánrů pro děti i dospělé. Jeho fantazie a cit pro dějový obsah tak dává knihám nejméně o jeden zajímavý život navíc. Autor je původem z Maďarska, nyní žije v české Lípě.

zobrazit profil autora