Tanečky a písničky pro kluky a holčičky


Eliška Trojanová

První taneční krůčky

Společně s dětmi si na uvedené písničky mohou zatančit rodiče, prarodiče nebo učitelé ve školce či ve škole.

Autorka, která léta pracuje s dětmi předškolního věku a z 1. stupně základní školy, do knihy zařadila motivující písničky na rozcvičení celého těla. Jejím cílem je předat široké veřejnosti své zkušenosti s taneční průpravou dětí a doporučit ty písně a tance, které se jí v praxi nejvíce osvědčily.

V knize jsou použity obecně známé lidové písně včetně jejich notového zápisu a na webu nakladatelství jsou pak ke stažení nahrávky jednotlivých skladeb.

Eliška Trojanová /roz. Reslerová, 1949/ je tanečním pedagogem Základní umělecké školy na Praze 1 /U Půjčovny 4/ a má dlouholeté zkušenosti s taneční výukou dětí. Společně s korepetitorkou Evou Šeflovou vypracovaly metodiku tanečně-pohybové výchovy pro předškolní děti, kterou dodnes uplatňuje ve školkách a na Základní umělecké škole. Eliška Trojanová se specializuje se staršími dětmi na období renesance, v roce 1995 založila při ZUŠ soubor „Anello“ a v roce 1997 spolu se svým tanečníkem Františkem Dolejším soubor historických tanců „La Fiamma“. Je žačkou doc. Evy Kroschlové a prof. Boženy Viskupové. Vedla také kursy historického tance ve Valticích, Třeboni a v současné době i v Bechyni. Intensivně se zabývala i řeckými tanci.

Číst více
199 Kč doporučená cena
V prodeji

detailní informace

Počet stran 80
Datum vydání 24.09.2018
Formát 205x290 mm
Hmotnost 0,279 kg
Jazyk čeština
EAN 9788026613114
Věk od 4
Typ Kniha + CD audio, MP3
Vazba brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová)