Opakování pro prvňáky

dobrodružství s ufíky

Tereza Chaloupková

Dobrodružné procvičování učiva 1. třídy

Kamarádi Terezka a Tobík právě dostali vysvědčení! Mají za sebou 1. třídu, kde se naučili číst, psát a počítat. Teď je čeká velké dobrodružství, během kterého budou tyto znalosti potřebovat. Potkají se totiž s ufíky z neznámé planety a budou jim pomáhat sbírat ztracené části létajícího talíře. Jen pokud najdou všechny kousky, zelení človíčci mohou vrátit domů! Splní děti všechny úkoly a pomohou ufíkům vrátit se zpět na jejich planetu?

V této publikaci si děti zábavnou formou procvičí základní učivo 1. třídy. Spolu s hlavními hrdiny prožijí dobrodružství s legračními ufíky a zároveň si zopakují český jazyk, matematiku i prvouku. V knize ale nenajdete klasická školní cvičení, děti se budou bavit u křížovek, doplňovaček, hádanek a dalších zábavných úloh, které jsou doplněny vtipnými ilustracemi. Všechna cvičení jsou navíc zapracována do poutavého příběhu, takže děti si procvičí znalosti získané v první třídě jednoduše a nenápadně. Návrat do školních lavic tak pro ně bude mnohem snazší.

Součástí knihy je stolní hra, kterou s dítětem mohou hrát rodiče nebo kamarádi. Pravidla a pokyny ke hře najdete na poslední stránce.

Číst více
169 Kč doporučená cena
V prodeji

detailní informace

Počet stran 60
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.04.2018
Formát 210x297 mm
Hmotnost 0,286 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Jan Šenkyřík
EAN 9788026612520
Věk od 7
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová)