Moderní učebnice hry na kytaru


Michaela Medek

i připravujeme
Vstupenka do kouzelného světa hudby!

Moji milí začínající kytaristé,

držíte v rukou tu nejlepší publikaci pro vaše snadné začátky s kytarou. Nezáleží na vašem věku či vzdělání, záleží pouze na touze naučit se hrát tak, abyste dokázali doprovodit vaši oblíbenou písničku. Kytara je geniální nástroj právě v tom, že je potřeba především vaše odhodlání vzít ji do ruky, přemluvit vlastní zpočátku neohrabané prstíky, aby se správně poskládaly na struny, a začít hrát. A kde jinde začít než u lidových písniček, které známe všichni již od našich maminek a babiček.

Zkušenosti pro napsání této učebnice jsem sbírala mnoho let při výuce dětí i dospělých, a to jak v soukromé praxi, tak v základní umělecké škole. Vždy mi záleželo na tom, aby měli moji žáci z hraní radost, aby se netrápili a výsledek své snahy slyšeli co nejdříve. Proto jsem si postupně vytvořila vlastní postup výuky akordů i unikátní způsob jejich výměny.

Všechny lekce jsou doplněny zvukovými ukázkami, které vám vaše pilné cvičení usnadní, dostupnými na www.albatrosmedia.cz po zadání názvu této knihy do vyhledávacího pole je naleznete v sekci Ke stažení. Kromě toho je kniha plná nejen názorných obrázků a fotografií, ale také vtipných ilustrací, které pro vás vytvořil ilustrátor a hudebník Aleš Čuma. Věřím, že vás moje učebnice obohatí, pobaví a přinese do vašich životů mnoho muziky.

Nebojte se a pojďte do toho.

Michaela Medek

Číst více
229 Kč doporučená cena
připravujeme 04.06.2024