Jak na ADHD a problémy s pozorností

Praktické tipy pro každý den

Britta Winter

Spolu to zvládneme!

Má potíže naučit se novým dovednostem. Je neorganizované a nesamostatné. Málo si důvěřuje. Je hlučné a neposedné, nebo naopak zasněné a zpomalené. Má problémy s pozorností a dělá mnoho chyb. Nedodržuje pravidla a neplní své úkoly. Má problémy s jinými dětmi. Je nemotorné a nešikovné při tvoření, malování a psaní. Je rychle frustrované a irituje své okolí… Znáte takové dítě?

V tomto rádci najdete pomoc. Dozvíte se o mnoha osvědčených pomůckách, jak zvládnout každodenní problematické situace doma i ve škole, a o tipech a tricích, jak děti s problémy s pozorností, zvýšeným neklidem a nedostatečnou koordinací podpořit ve správném vývoji. Cílem je, aby byl všední den pro tyto děti i pro vás opět jednodušší.

Tipy, které naleznete v knize, dítěti pomohou:

* naučit se novým dovednostem a zvládat úkoly a povinnosti

* být samostatnější a organizovanější

* posílit sebedůvěru a lépe se regulovat

* zlepšit vztah s dospělými

* zklidnit se, nebo naopak zvýšit bdělost

* zlepšit výkony, které vyžadují pozornost

* zlepšit sociální kompetence

* zlepšit hrubou a jemnou motoriku a grafomotoriku

* aktivněji a spokojeněji prožít volný čas

Stále více dětí má problémy vypořádat se se všedním dnem, plnit si své povinnosti a rozvíjet zdravé sebevědomí. Zkušená ergoterapeutka Britta Winter nabízí praktickou pomoc pro každodenní život a společné vzdělávání. Na základě jejích rad se dítě jednoduchým způsobem učí, jak podpořit svou pozornost, zlepšit koordinaci a upravit své chování. Knihu ocení jak rodiče těchto dětí, tak jeho blízcí příbuzní, učitelé, vychovatelé a terapeuti.

Číst více
299 Kč doporučená cena
V prodeji