Staré příběhy duchů a strašidel

Alte Geschichten von Geistern und Gespenstern

Jana Navrátilová

Záhadné příběhy v němčině upravené pro výuku!

Dvojjazyčné zpracování starých pověstí a legend je určeno mírně až středně pokročilým studentům němčiny. Díky této publikaci se seznámíte se záhadnými příběhy – ty vás zavedou do světa nadlidských bytostí a poodhrnou cíp tajemství, které se skrývá v našich hradech a zámcích, kostelech, klášterech a dalších historických památkách. Navíc si obohatíte slovní zásobu, rozvinete schopnost porozumění mluvenému slovu a zdokonalíte se v německé výslovnosti. Kromě německého textu v každé povídce najdete:

- zrcadlový český překlad,

- okomentované gramatické a lexikální jevy, které se vyskytují v textu,

- otázky na porozumění.

Kniha je navíc doplněna CD ve formátu MP3, na kterém jsou příběhy vyprávěny rodilými mluvčími.

Nejen děti, ale i dospělí vždy milovali tajemné příběhy z minulosti a strašidelné historky plné duchů a strašidel. Začtěte se do knihy, kterou právě držíte, a poodhalte tak nejen tajemství dávné minulosti, ale nahlédněte také do zákoutí cizího jazyka.

Číst více
247 Kč doporučená cena
nedostupné

detailní informace

Počet stran 88
Datum vydání 17.03.2011
Formát 148x210 mm
Hmotnost 0,17 kg
Jazyk němčina
EAN 9788025132104
Věk od 15
Typ Kniha + CD audio, MP3
Vazba brožovaná lepená

autor knihy

Jana Navrátilová Jana Navrátilová

Jana Navrátilová


Vystudovala germanistiku na Filozofické fakultě MU a poté působila jako profesorka němčiny na středních školách. Mnohaleté zkušenosti s výukou ji inspirovaly k napsání řady úspěšných publikací, například učebnic Němčina za 24 dnů, Němčina pro lenochy a věčné začátečníky, ilustrovaného slovníku 1000 německých slovíček a dalších.

zobrazit profil autora