1500 německých slovíček, která se snadno naučíte

verze se 3 audio CD

Jana Navrátilová

ZADARMO si osvojíte slovíčka, která znáte už z češtiny!

Zvukové ukázky vybraných slovíček a frází ve formátu MP3 naleznete zde.

Soudobé jazyky obsahují velké množství slov, která nejenže podobně znějí, ale mají obvykle i totožný význam. Průnik stejné slovní zásoby existuje samozřejmě i mezi češtinou a němčinou. Není divu, oba národy spolu sousedí, historicky se prolínají a především čeština přebrala do svého slovníku značný počet germanismů.

Pro studenta němčiny to má jedinečnou výhodu! Jakou?

Totožné výrazy se naučíte mnohem rychleji než nová slovíčka. Stačí si pouze připomenout slova, která důvěrně znáte, ale u nichž jste si ani neuvědomili, že se ve stejném významu používají v německém jazyce. Vaše slovní zásoba němčiny se tak rapidně a v mžiku rozšíří.

V této publikaci vám nabízíme 1500 takových slov. Jsou seřazena abecedně a za každým z nich je připojen překlad a věta, abyste si uvědomili, v jakém kontextu bývá výraz nejčastěji používán.

Součástí cvičebnice jsou i 3 audio CD namluvené rodilým mluvčím. Pomocí pěti lekcí si procvičíte nejen správnou výslovnost vybraných německých slovíček a vět, ale i porozumění mluvené němčině.

Číst více
299 Kč doporučená cena
nedostupné
Podobné

detailní informace

Počet stran 106
Datum vydání 17.02.2005
Formát 167x225 mm
Hmotnost 0,18 kg
Jazyk čeština
EAN 9788025104880
Věk od 15
Typ Kniha + CD audio, MP3

autor knihy

Jana Navrátilová Jana Navrátilová

Jana Navrátilová


Vystudovala germanistiku na Filozofické fakultě MU a poté působila jako profesorka němčiny na středních školách. Mnohaleté zkušenosti s výukou ji inspirovaly k napsání řady úspěšných publikací, například učebnic Němčina za 24 dnů, Němčina pro lenochy a věčné začátečníky, ilustrovaného slovníku 1000 německých slovíček a dalších.

zobrazit profil autora