Naši ptáci za úsvitu

The Little Book of the Dawn Chorus

Kolektiv, Andrea Pinnington, Caz Buckingham

Zaposlouchejte se do zvuků ranního rozbřesku

Věděli jste, že ptáci každé ráno zpívají v určitém neměnném pořadí a že koncem období hnízdění jsou slyšet většinou už jen nezadaní samečkové? S touto optimistickou knížkou se můžete probouzet za zvuků ptačího zpěvu, odpočítávat minuty do východu slunce a ještě se dozvědět, jací ptáci zrovna zpívají a co si zpěvem sdělují. Zvukové knížky z této edice jsou neotřelým oknem do živočišné říše pro malé i velké, kteří rádi pozorují přírodu a snaží se jí i naslouchat.

Číst více
369 Kč doporučená cena
V prodeji

detailní informace

Počet stran 24
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 21.10.2021
Formát 223x208 mm
Hmotnost 0,475 kg
Jazyk čeština
Původní název Naši ptáci za úsvitu
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Marsault
EAN 9788026616382
Věk od 4
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

autor knihy

Andrea Pinnington Andrea Pinnington

Andrea Pinnington


Andrea Pinnington (na fotografii vlevo) je nadšená přírodovědkyně, která společně s Caz Buckingham založila v roce 2011 malé nezávislé nakladatelství Fine Feather Press. Andrea je spisovatelka a redaktorka, Caz je designérka a ilustrátorka. Když ve svém studiu nepracují na knihách, najdete je venku s kameny v rukou, jak poslouchají, pozorují a poznávají přírodu. Většina obrázků v jejich knihách pochází z vlastní soukromé fotobanky, která je součástí jejich jedinečného a atraktivního stylu. Knihy z Fine Feather Press kladou důraz na kvalitu a pečlivost zpracování a dělají radost dětem po celém světě. Cílem těchto publikací je podpořit zájem dětí o náš svět, který je třeba chránit.

zobrazit profil autora
Caz Buckingham Caz Buckingham

Caz Buckingham


Caz Buckingham (na fotografii vpravo) je nadšená přírodovědkyně, která společně s Andreou Pinnington založila v roce 2011 malé nezávislé nakladatelství Fine Feather Press. Caz je designérka a ilustrátorka, zatímco Andrea pracuje jako spisovatelka a redaktorka. Když ve svém studiu nepracují na knihách, najdete je venku s kameny v rukou, jak poslouchají, pozorují a poznávají přírodu. Většina obrázků v jejich knihách pochází z vlastní soukromé fotobanky, která je součástí jejich jedinečného a atraktivního stylu. Knihy z Fine Feather Press kladou důraz na kvalitu a pečlivost zpracování a dělají radost dětem po celém světě. Cílem těchto publikací je podpořit zájem dětí o náš svět, který je třeba chránit.

zobrazit profil autora