Anglické písničky pro děti + CD


Christopher Barickman

Naučte své děti nejznámější anglické písničky!

Učí se Vaše děti anglicky? Rádi byste jim výuku zpestřili? Tak aby se při ní bavily a přitom si zapamatovaly nová slovíčka? Aby se seznámily s anglickými lidovými písněmi, a tím i s dřívějším životem v Anglii či v Americe?

Zpěvník jim nabídne 14 typických anglických písniček, a to s notami pro zpěváka (1 notová osnova) i s klavírním doprovodem. Pod anglickými slokami najdou přebásněný český překlad, vysvětlení o čem písnička pojednává i malý slovníček.

AUDIO CD obsahuje písně doprovázené živými nástroji a hlavně řadu z nich skvěle nazpíval sám autor. Věříme, že jeho cítění a výraz nenechají děti chladnými a strhnou je k tomu, aby se přidaly a písničky hned opakovaly.

Jak si je zapamatovaly, si mohou vyzkoušet na KARAOKE verzích, tedy instrumentálních doprovodech beze zpěvu!

O autorovi:

Chris Barickman

autor knihy, zpěv – spolupracoval 5 let s dětským divadelním souborem v New Yorku. Pro děti napsal a zrežíroval tři muzikály. V současné době žije v České republice v Brně, kde se věnuje výuce angličtiny a své rockové skupině, která vystupuje pod jménem Chris Black.

Andrea Jandejsková

překlad do češtiny – věnuje se řadu let studiu angličtiny a francouzštiny. Vyučuje jazyky a zabývá se grafickým designem.

Pavel Novotný

instrumentace písní, hudební režie – s nakladatelstvím Computer Press spolupracoval mimo jiné na projektech Písničky pro děti a Písničky o zvířátkách.

Číst více
287 Kč doporučená cena
nedostupné