Allez hop! Francouzština pro každého

1.díl (4., upravené vydání)

Jarmila Beková, Marion Bérard, Radim Žatka, Alexandra Kozlová

i připravujeme
Allez hop! Tak... Pojďme do toho!

* Moderní učebnice francouzštiny napsaná česko-francouzským týmem zohledňuje jak specifika českého jazyka a potřeby českého studenta, tak aktuální stav jazyka francouzského.

* Je koncipovaná tak, aby studenta dovedla k maturitě, případně k úspěšnému složení mezinárodní zkoušky DELF; zohledňuje Evropský referenční rámec pro jazyky.

* 13 lekcí obsahuje ústřední téma, odpovídající slovní zásobu, určitý gramatický jev a praktické komunikační situace; dále projekty, autoevaluační testy, přípravu na mezinárodní zkoušku DELF, podrobný přehled probrané gramatiky, transkripci všech poslechů, obsáhlý slovník a návod, jak s učebnicí pracovat.

* Nahrávky jsou ke stažení na webu albatrosmedia.cz (do vyhledávače zadáte název knihy, rozkliknete ji, sjedete myší a nahrávky se nacházejí v sekci Ke stažení). Pro snazší výuku jsou namluvené rodilými mluvčími pro skvělou výslovnost hned od začátku – nahráli jsme úvodní dialogy, fonetiku, písně a podklady pro přípravu na DELF; poslechová a fonetická cvičení; veškerou slovní zásobu a fráze.

* Díky praktickým komunikačním situacím podporuje učebnice výuku komunikačních dovedností.

* Vhodná pro každého – jak pro studenty středních škol, gymnázií a univerzit, tak škol jazykových, díky namluvené slovní zásobě a obsáhlému gramatickému přehledu ji však využijí také samouci.

* Naučte se francouzsky! Otevře se vám nejen voňavá Francie, ale i mnoho dalších zajímavých zemí světa, ve kterých se francouzsky domluvíte. Allez hop!

Číst více
499 Kč doporučená cena
připravujeme 26.03.2024

detailní informace

Počet stran 256
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 28.03.2024
Formát 170x240 mm
Jazyk čeština
EAN 9788026619451
Věk od 15
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi