Tvůrčí psaní pro děti

pro malé spisovatele a spisovatelky

Ludmila Bakonyi Selingerová

Psaní vlastních textů je ohromná zábava, pojďme na to!

Děti jsou úžasné pro svojí fantazii a otevřenou mysl. Umí vykouzlit z obyčejných předmětů a situací obdivuhodné historky a hry, které je doslova vtáhnou i na několik hodin. Ve vzdělávacím systému se bohužel s těmito schopnostmi moc nepracuje. Pro naše malé objevitele je to však nejpřirozenější způsob k uchopení světa. Práce s fantazií pro ně může být oporou v mnoha oblastech vyspívání a vzdělávání.

Právě na to jsme se zaměřili v nové knize o tvůrčím psaní, která dětem pomůže si zamilovat český jazyk, pozorovat a popisovat svět kolem sebe, pracovat s charaktery a emocemi, ale vezme je i na výlet do dávných časů, nebo dalekých krajů. Díky koncipování knihy mohou děti pracovat samostatně, nechybí však ani pasáže pro dospělé, které umožní integrovat techniky tvůrčího psaní do školní výuky či zájmové činnosti.

Číst více
299 Kč doporučená cena
V prodeji
Podobné

detailní informace

Počet stran 136
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 25.05.2023
Formát 160x230 mm
Hmotnost 0,249 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Alessandro Ceccarelli
EAN 9788026618713
Věk od 9
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

autor knihy

Ludmila Bakonyi Selingerová Ludmila Bakonyi Selingerová

Ludmila Bakonyi Selingerová


Spisovatelka, pedagožka a maminka. Je autorkou mnoha titulů pro děti. Aktivně se věnuje skládání a nahrávání hudby pro děti, spolupracuje s divadelními soubory, pravidelně publikuje v dětských časopisech Dráček a Raketa. Její pohádky byly odvysílané v rozhlase a na ČT :D. Spolupracuje s knihovnami a centry celoživotního vzdělávání, kde přednáší o pohádkách, čtenářské gramotnosti a tvůrčím psaní pro dospělé i děti.

zobrazit profil autora