Pojď ven! Příroda kolem nás


Andrea Pinnington, Caz Buckingham

Vezmi mě s sebou do přírody

Kresli! Vybarvuj! Hraj si!

Jsem skvělý společník na letní toulky přírodou i na zkrácení dlouhé chvíle za deštivých dnů.

Uvnitř mám pro tebe připravenu originální sbírku úkolů a her, které pomohou probudit lásku k přírodě, zvídavost a protrénují pozornost i přemýšlení. Od jara do zimy, s tužkou v ruce a úsměvem.

Číst více
199 Kč doporučená cena
V prodeji

detailní informace

Počet stran 64
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 20.07.2020
Formát 222x290 mm
Hmotnost 0,342 kg
Jazyk čeština
Původní název Get Out! Nature Activity Book
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Marsault
EAN 9788026615415
Věk od 6
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

autor knihy

Andrea Pinnington Andrea Pinnington

Andrea Pinnington


Andrea Pinnington (na fotografii vlevo) je nadšená přírodovědkyně, která společně s Caz Buckingham založila v roce 2011 malé nezávislé nakladatelství Fine Feather Press. Andrea je spisovatelka a redaktorka, Caz je designérka a ilustrátorka. Když ve svém studiu nepracují na knihách, najdete je venku s kameny v rukou, jak poslouchají, pozorují a poznávají přírodu. Většina obrázků v jejich knihách pochází z vlastní soukromé fotobanky, která je součástí jejich jedinečného a atraktivního stylu. Knihy z Fine Feather Press kladou důraz na kvalitu a pečlivost zpracování a dělají radost dětem po celém světě. Cílem těchto publikací je podpořit zájem dětí o náš svět, který je třeba chránit.

zobrazit profil autora
Caz Buckingham Caz Buckingham

Caz Buckingham


Caz Buckingham (na fotografii vpravo) je nadšená přírodovědkyně, která společně s Andreou Pinnington založila v roce 2011 malé nezávislé nakladatelství Fine Feather Press. Caz je designérka a ilustrátorka, zatímco Andrea pracuje jako spisovatelka a redaktorka. Když ve svém studiu nepracují na knihách, najdete je venku s kameny v rukou, jak poslouchají, pozorují a poznávají přírodu. Většina obrázků v jejich knihách pochází z vlastní soukromé fotobanky, která je součástí jejich jedinečného a atraktivního stylu. Knihy z Fine Feather Press kladou důraz na kvalitu a pečlivost zpracování a dělají radost dětem po celém světě. Cílem těchto publikací je podpořit zájem dětí o náš svět, který je třeba chránit.

zobrazit profil autora