Metodika se Čtyřlístkem

Český jazyk pro 1. ročník Metodická příručka pro Slabikář se Čtyřlístkem a Pracovní sešit - Slabikář se Čtyřlístkem

Kolektiv

Objevte svět písmenek s postavičkami ze Čtyřlístku

Metodika se Čtyřlístkem je určená pedagogům, kteří v 1. ročníku vyučují podle Slabikáře se Čtyřlístkem a Pracovního sešitu – Slabikář se Čtyřlístkem.

Mohou ji však využít také rodiče pro domácí vzdělávání žáků. Mnoho inspirace v ní najdou i studenti pedagogických fakult, kteří se na svou profesní dráhu teprve připravují. Publikace vede učitele od příprav na výuku v 1. ročníku přes jednotlivé etapy výuky až po náměty na rozvoj čtení s porozuměním. Příručka obsahuje zejména praktické pokyny pro výuku čtení a psaní v 1. ročníku, ale také množství didaktických her, kopírovatelných příloh a řešení vybraných úloh z pracovního sešitu. U didaktických her poskytuje učiteli například i návodnou banku slov, kterou mohou u daných her využít.

Díky ilustracím Jaroslava Němečka i veršíkům básnířky Dany Raunerové podporuje výuková sada se Čtyřlístkem fantazii žáka i učitele. Na webových stránkách knihy pak najdete ke stažení řadu dalších užitečných materiálů a také odkaz na interaktivní cvičení, která výuku vhodně doplní.

Číst více
299 Kč doporučená cena
V prodeji