Slavné ženy B1/B2

Famous Women

Sabrina D. Harris

Příběhy dvaceti výjimečných žen v češtině a v angličtině!

Příběhy dvaceti výjimečných žen, které žily v různých koutech světa a v různých epochách, najdete v této knize v české a v anglické verzi. Hrdinky této knihy měly v sobě odhodlání a sílu změnit svět, nepodlehnout nepříznivým okolnostem, a proto si i dnes zaslouží náš obdiv a uznání.

Kniha je určena pro mírně pokročilé studenty angličtiny, kteří se rádi učí nebo si procvičují cizí jazyk čtením. Český překlad na protější straně umožní čtenáři zkontrolovat, zda cizojazyčnému textu správně porozuměl. Každé vyprávění o slavné ženě doplňují otázky na porozumění a také zajímavost, která se k hrdince vztahuje.

Příběhy si můžete jen číst, anebo si je pustit do ucha cestou do školy nebo do zaměstnání. Audionahrávku ve formátu MP3, na níž texty namluvil rodilý mluvčí, najdete na adrese: www.albatrosmedia.cz

Sabrina D. Harris se naučila říkat ANO novým výzvám a příležitostem. Díky tomu vyzkoušela spoustu prací, byla choreografkou, modelkou, živila se jako zpěvačka, hrála epizodní role v televizních pořadech. Vždy ji ale doprovázela láska ke knihám, a tak není divu, že „skončila“ u psaní. V současné době se věnuje redigování online magazínů a píše pohádky, příběhy a romány. A to i v angličtině, kterou vystudovala ve Skotsku.

Číst více
249 Kč doporučená cena
nedostupné