Úvod > O nás > Zprávy z redakce > Den s knihou v Mirakulu

Den s knihou v Mirakulu

29. 06. 2016

V zábavném parku Mirakulum jsme s dětmi vítali prázdniny, nadělovali knihy a báječně se bavili.

Víte kde leží Země Nezemě? A jak bojují rytíři Nexo Nights? A jestlipak víte, kolik žen měl Karel IV.? Dokážete najít Ducháčkovic strýce, který se ztratil v bludišti?


V úterý 28. června jsme si užívali Den s knihou v Mirakulu s vítězi soutěže, která byla vyhlášená v katalogu KMČ Albatros Léto 2016. Tyto, a mnohé další, zapeklité otázky jsme pokládali.
Soutěže s Astrid Lindgrenovou se zúčastnilo mnoho škol a tříd – obdrželi jsme bezmála dvě stě soutěžních příspěvků. Vítězstvím byl právě celodenní vstup do zábavního centra Mirakulum. Na pěti stanovištích jsme pro naše vítěze měli nachystané různorodé úkoly, které souvisí s dětskými knihami celé naší skupiny Albatros média.

Na konci všech úkolů jsme měli pro děti přichystanou tombolu, plnou krásných knih a dalších cen. Největší výhra ale byl dnešek pro nás – viděli jsme totiž, že děti stále baví číst, plnit úkoly (i knižní) a projeví radost nad vyhranou knihou. Kolikrát i větší než nad sladkostí nebo hrou… Za dnešní den moc děkujeme!

Zprávy z redakce

17. 01. 2019

Tajemství evoluce: Jak starý je život na Zemi?

Klíčovou otázkou vědy, která trápí myslitele už od prvopočátků, se staly okolnosti vzniku života.... [více]

17. 07. 2018

Tipy na letní čtení

Léto je v plném proudu a my doufáme, že si jej užíváte plnými doušky. Pokud byste však nevěděli, po... [více]

Objednávky:
800 555 513

Po-Pá 8.30-16.30

www.albatrosmedia.cz

Facebook Twitter
Tento web používá pro svoji funkčnost, analýzu návštěvnosti a nástroje marketingu soubory cookies. ZOBRAZIT DETAILY Rozumím