Úvod > O nás > O Edice

O NÁS

Nakladatelství Edika nabízí kvalitní vzdělávací literaturu podanou zábavně, atraktivně a uživatelsky příjemnou formou s ohledem na věk a zaměření cílové skupiny. Moderní publikace sledují trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen pro děti a mládež, ale také jejich rodiče a pedagogy. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje publikace a pracovní sešity pro rozvoj schopností a dovedností dítěte a jeho předškolní a školní přípravu a celou řadu knih, kde je výchova a vzdělání podáno netradiční a hravou formou. V jazykové literatuře Edika nabízí několik řad učebnic pro samostudium nebo pro výuku ve školách, dvojjazyčné verze známých literárních děl a slovníky.

<o:p> </o:p>

Mezi nejúspěšnější tituly patří Angličtina pro samouky a věčné začátečníky , Diagnostika dítěte předškolního věku , Karel IV. Pán světa , Malý vědec , Nejnebezpečnější zvířata světa , Tygr dělá uááá, uááá .

 

Zajímavá fakta

3. cena odborné poroty za řadu 1000 … SLOVÍČEK – ILUSTROVANÉ SLOVNÍKY!

Ve 21. ročníku soutěže pořádané Jednotou tlumočníků a překladatelů (JTP) udělila odborná porota, složená ze zástupců profesních překladatelských a tlumočnických organizací z České a Slovenské republiky 3. místo řadě slovníků z EDIKY. Jedná se o 18 slovníků z edice 1000 … SLOVÍČEK – ILUSTROVANÝ SLOVNÍK, která obsahuje jazyky od angličtiny až např. po chorvatštinu či vietnamštinu.

Zprávy z redakce

08. 11. 2017

Darujte knihu a zapojte se do #GivingBooksWeek

V Albatros Media už druhým rokem podporujeme Giving Tuesday, celosvětový svátek dárcovství, který... [více]

13. 05. 2017

Milujete komiksy a historii? Pak si nenechte ujít Marii Terezii!

Dnes si připomínáme třísté výročí narození jediné vládnoucí ženy na českém trůně. Panovnice Marie... [více]

Objednávky:
800 555 513

Po-Pá 8.30-16.30

www.albatrosmedia.cz

Facebook Twitter